| Andreea_Sarkozi_1993 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Unde pot sa merg la scoala sa o termin? Am 25 ani si am terminat la lia in Sibiu am trecut pe clasa 12 si m-am dus 3 zile si nu a mai putut sa merg si am vrut sa ma duc sa imi termin clasa 12.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti termina liceul la seral sau la frecventa redusa, asa ca intereseaza-te ce liceu are aceste forme de invatamant. S-ar putea ca va trebui sa mai faci 2 clase, respectiv a XII-a si a XIII, dar asta vei afla de la liceu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înscrie-te la seral, la același liceu alimentar. Caut-o pe profesoara de lb română, Iancu Mirela și cere-i ajutorul. E un om sufletist. happy Spune-i că te-a trimis o prietenă de-a ei.

| AvalohAlyn a răspuns:

La liceele care au seral sau frecventa redusa. Faci 13 clase in total.Succes!