| Weeedha a întrebat:

Bună!
Are cineva, sau ar putea să descarce de pe scribd ( cu cont activ, desigur), Farmacopeea română în format txt?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Este in format pdf aici: https://docslide.net/documents/farmacopeea-romana-xpdf-56498fd30b2d2.html prost copiata, dar e ceva daca nu vrei sa cumperi cartea.

| Weeedha explică (pentru Yuoia):

Am cartea, însă aș vrea-o în format txt, ca să pot căuta mai repede... așa, îmi ia mult timp să o răsfoiesc și nu este tocmai o cărticică. mulțumesc!