| CrissCarlan22 a întrebat:

Bună, aş avea nevoie de o aplicație cu cărți virtuale de citit. Am descărcat o mulțime de aplicații dar nu mi-a plăcut nici una.
PS: Aş dori o aplicație cu cărți celebre care sunt şi publicate.
Mulțumesc mult happy

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Îți recomand eu 15 aplicații pe care le cunosc, sper ca măcar una să îți fie pe plac.
Aldiko Book Reader
Amazon Kindle - cea mai cumpărată la nivel mondial
AlReader
Bookari Ebook Reader
EbookDroid
Foxit PDF Reader
FReader
FBReader
Google Play Books
Kobo books
Moon+ Reader
NOOK - Pocket book
Prestigio book reader
Universal Book Reader
+ dacă ai nevoie, am o bază de date în laptop cu foarte multe cărți și îți pot trimite să ți le pui tu pe telefon ca document.
Lectură plăcută!

| Dumi9216 a răspuns (pentru tamulici):

Imi poti trimite si mie te rog frumos?
Email dumy_dulse@yahoo.com
Multumesc!

| CrissCarlan22 explică (pentru tamulici):

Da, chiar te rog! Îmi poți trimite cărțile la adresa asta de email : cristinacarlan33@gmail.com happy

| tamulici a răspuns (pentru Dumi9216):

Am raspuns la mail