| Anonimul8091231 a întrebat:

Buna.

As dori ceva recomandari de carti de citit. Preferabil de dragoste ( cu adolescenti, +16ani )

Puteti sa imi recomandati si alte tipuri de carti.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Aici găsești cărți de dragoste. O altfel de dragoste:
https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent
Îți recomand cartea "Iubește inteligent".
În librăria SolaScriptura din localitatea ta vei găsi mai multe cărți... inteligente.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Eleanor si parca (fie in eng fie in romana, cum preferi)

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu iti las numele la site, de unde mi-am comandat eu cartile. Ti le recomand sa le citesti, sunt bune si sunt subiecte care iti capteaza atentia.
https://www.gardianul.ro/cadouri/carti-de-citit/

| Anonimul8091231 explică (pentru Diana1306):

Bună, scuze pentru răspunsul meu. E cam întârziat. Deși scriu acum răspunsul, doar acum am imtrat pe acest cont. Nu am văzut răspunsul tău cu site-ul. Dar, acum m-am uitat pe site, cartile recomndate de ei mi se par interesante, una dintre ele mi am comandat o de pe de pe un alt site Daca ai citit-o imi poti spune cum ti s-a parut?

Cartea se numește FATA DIN TREN

Nu maiștiu dacă ti am mai spus sau nu în acest răspuns numele cărții, dar ți am spus ca sa nu il fii uitat.

| Diana1306 a răspuns (pentru Anonimul8091231):

Buna! Mi s-a părut o carte interesantă. Povestea descrisa este una mai tristă însă de-a lungul ei au fost multe răsturnări de situații. Eu îți recomand să citesti aceasta carte, o să îți placă. Nu am lăsat-o până nu am terminat-o de citit.

| Amis a răspuns:

Salut. O sa iti recomand o carte ce mi-a placut mie enorm, personal. Irina Binder-„ Fluturi ". E un roman de dragoste, are mai multe volume. E usor de citit.