| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Buna!
As vrea sa citesc toate volumele a cartii Însemnările unei puștoaice.
Cate volume sunt?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După câte am observat, sunt 9 volume ( până acum ) :
* Însemnările unei puştoaice 1 = Povestiri dintr-o viaţă nu chiar atât de fabuloasă
* Însemnările unei puştoaice 2 = Povestirile unei tipe de gaşcă nu chiar atât de populare
* Însemnările unei puştoaice 3 = Povestirile unui pop star nu chiar atât de talentat
* Însemnările unei puştoaice 4 = Povestirile unei Prinţese a Gheţii nu chiar atât de graţioase
* Însemnările unei puştoaice 5 = Povestirile unei Domnişoare Atotştiutoare nu chiar atât de isteţe
* Însemnările unei puştoaice 6 = Povestirile unei cuceritoare nu chiar atât de fericite
* Însemnările unei puştoaice 7 = Povestirile unei dive TV nu chiar atât de strălucitoare
* Însemnările unei puştoaice 8 = Povestiri cu un final nu chiar atât de fericit
* Însemnările unei puştoaice 9 = Povestirile unei fete fiţoase nu chiar atât de tocilare.

Vezi detalii la linkul :
https://www.clb.ro/....../-c-1.aspx

https://www.price.ro/rezultate~insemnarile-unei-pustoaice.html

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Соня14 a răspuns:

5 volume sunt in total

| Zuzuca11 a răspuns:

Nu sunt sigura dar stiu de 1; 2; 3; 4 si s-ar puta sa fie si 5 si 6