| Gabriela_Iustina_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti niste romane/carti de dragoste care v-au impresionat. As vrea ceva gen "Fericirea incepe azi", "50 Shades"... Si vreau sa fie povestite la persoana 1 (de o fata, preferabil). Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jane Eyre (C.B)

| SpringRiver123 a răspuns:

Incearca cartile lui Nora Roberts, Danielle Steel, Sandra Brown si Mary Jo Putney. Nu sunt povestite la persoana intai, dar sunt grozave! Deasemenea sunt si unele secvente ca in 50 Shades (la ultimele doua).

| WildLatte a răspuns:

"E usor sa te iubesc " - Tammara Webber
" Te astept"- Jennifer L. Armentrout
" Fluturi 1 si 2 " - Irina Binder

Lectura Placuta!

| deea1155 a răspuns:

Julie Gardwood - Mireasa indaratnica
Infernul lui Gabriel-Sylvain Reynard