| anonim_4396 a întrebat:

Buna! As vrea sa stiu, cei care ati citit cartea After 2, ce preferați? Filmul sau cartea?

2 răspunsuri:
| Fabianaa a răspuns:

Cartea si filmul difera foarte mult. Nu pot sa aleg intre cele doua deoarece pe cat imi place sa citesc atat imi place sa ma uit la filme.Gandindu-ma asa, cartea nu as reciti-o, dar m-as mai uita odata la film.Deci raspunsul meu e FILMUL

| Gummball a răspuns (pentru Fabianaa):

Tocmai de asta întrebam. Am terminat de citit cartea si in aceeasi seara m-am uitat si la film si am vazut ca multe chestii din carte nu apar in film. Dezamagitorsad