| Hunedoara_Lupeni_1986 a întrebat:

Buna, as vrea sa știu dacă am scris bine aceasta descriere, ce parere aveți?

Sunt sincer, disciplinat, si persistent. În orice situație, aleg sa văd binele, și să învăț lucruri noi, fiind răbdător si calm. Sunt ambiționat si îmi place să lucrez și să devin mai bun in ceea ce fac, de aceea fac tot ceea ce pot pentru a avea rezultate mai bune în fiecare zi, precum să ii ajut si pe ceilalți. Atunci cand mi se dă o sarcină specifică, vreau sa fiu de folos, de aceea învăț și ma informez pentru a găsi cele mai bune rezolvări posibile. Sunt încrezător si gata de a face față provocărilor. Sunt pregătit să-mi desfășor bine munca si să lucrez pentru a-mi îmbunătăți abilitățile, precum și sa ma dezvolt.

Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

E parte dintr-un CV? Suna ok, convingător, scrisă corect dpdv gramatical. O singura chestie mai trebuie: să convingă angajatorul și să dovedești prin fapte că ceea ce scrie acolo e autenticwinking

| Hunedoara_Lupeni_1986 explică (pentru AdioTPU):

Mulțumesc. Da, este dintr-un CV.

1 răspuns: