| Banes69 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot gasi undeva online sa cumpăr cartea/cărțile "My Billionaire Mom " by Alexia Davis. Am găsit cartea pe o aplicatie si are doar 145 de chaptere publicate si am inteles ca sunt 915. Tot ce gasesc pe net nu este despre ce am citit, alte cărți alte povesti, alte nume. Nope Chuck.

Răspuns Câştigător
| StefanIntrebare a răspuns:

Daca vrei in Engleza, le gasesti sigur ca fisier PDF de downloadat. De multe ori e greu sa gasesti PDF gratis pentru carti, dar daca stii unde sa cauti o sa le gasesti.

1 răspuns:
| Banes69 explică (pentru StefanIntrebare):

O citesc deja pe ytb. Ma refeream la carte, fizic nu virtual. Am văzut că pe ytb sunt listate toate chapterele, dar vreau cartea neapărat si gasesc pe google, de aceea am ales sa intreb?