| HunnyBAG a întrebat:

as vrea sa va intreb cum pot ajuta o mama ce are o fetita cu sindromul down? Am intalnit-o azi si m-a impresionat povestea ei, dansa scrie poezii, dar pana acum nu a gasit o editura care sa i le publice, a cautat ajutor peste tot pentru fetita ei, dar nu a gasit niciunde.Eu si cu inca 2 colege am vrea sa o ajutam, dar nu stim de unde sa incepem, am vrea sa valorificam poeziile pe care le scrie dansa.Ne puteti da o idee de unde sa incepem?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Cu poeziile este mai greu.Ar trebui sa gasiti un poet sau un critic sa le aprecieze.