| Erin28 a întrebat:

Buna!
Ați citit seria "Tronul de cleștar", de Sarah J Maas? Eu am citit primele două volume anul trecut, au fost ok. Cum vi s-a părut aceasta serie? Are ceva mai multe volume și de aceea mi-a fost teama sa continui cititul, că sa nu mă plictisească.

1 răspuns:
| BPRafael a răspuns:

Am fost tentat.
Dacă începi o carte si iti place nu are cum sa iti fie teama ca te-ar plictisi
Mai nou citesc mult din J.Armentrout, nu am reusit încă sa ma simt plictisit...