| RikyRebe a întrebat:

Caut nume pentru o carte. Este vorba despre o fata săracă, orfană și cu un singur prieten (pe care îl consideră fratele ei), care petrece trei luni la Palatul regal și trebuie să ascundă unele lucruri de membrii familiei conducătoare pentru a putea rămâne în viață.
Apreciez orice sugestie. Mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Secrete periculoase.

| AndaAlexandra a răspuns:

Secrete regale / Secretele "x"(numele fetei) / Misterele palatului x

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Supravietuind in palatul regal, pierduta intre regi, orfana norocoasa,

| rolynight a răspuns:

"Săracă și pe ascunse"