| alexandralovebooks a întrebat:

Ce carti cu highlanderi stiti? Am citit cartile lui julie garwood plus ale altor autoare care au scris carti in genul asta dar poate am ratat ceva. Funditaaa pt cine imi da titluri de carti cu highlanderi care se gases traduse la noi!

1 răspuns:
| Iknowthat a răspuns:

Prin „highlander" te referi la locuitorii din dealurile Scoției? Am citit cărțile lui Julie Garwood și altele asemănătoare, dar termenul „highlander" nu îmi e cunoscut, să știu ce anume să-ți recomand, care să fie punctele asemănătoare.