| Cookie21 a întrebat:

Ce carti de fictiune, fantezie, SF gen The Vampire Diaries sau Oksa Pollock imi recomandati? Nu stiu, sau ceva cu puteri supranaturale

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Eu sunt o mare iubitoare a genului fantasy, am citit multe cărți, mai bune sau mai rele, asa încât ti. Le voi recomanda pe preferatele mele : Hex Hall, Harry Potter, Academia ampirilor, Luna plină, Cronicile vraciului, Aripi, Născută la miezul nopții happy Sper ca te-am ajuat! big grin

4 răspunsuri:
| NoBodyByMe a răspuns:

Nu plange sub clar de luna, Evermore, Damnare,

| HeLp222 a răspuns:

Vampire Academy, Harry Potter, Cercul Secret, Jurnalul lui Stefan, vampirii din morganville. nu am apucat sa le citesc pe toate, dar o s-o fac, pentru ca si pe mine ma atrage genul acesta cu vampiri, SF.

| marrinaa a răspuns:

Toată colecţia academia vampirilor. dacă eşti amatoare de gen, îţi va plăcea mult. plus că şi pentru cei sătuli de "vampirism" e o lectură plăcută, spun asta din proprie experienţă.

| MonicaTamaraHotea a răspuns:

Eu iti spun ce am citit de gen Sf si mi-au placut: Harry Potter si Cronicile Wardston, eu le-am cititi cu mare placere, poate iti plac si tie.