| Tanasa_Ana-Maria_2000 a întrebat:

Ce carti puteti sa imi spuneti sa citesc in vacanta asta (de 14 ani), m-ar interesa cele de groaza va rog! (funda!)

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Dracula de Bram Stoker

| Tanasa_Ana-Maria_2000 explică (pentru musiiic):

Multumesc de propunere am auzit de la mai multi colegi despre aceasta carte si cica este extraordinara mersi inca odata big grin

| musiiic a răspuns (pentru Tanasa_Ana-Maria_2000):

Nu ai pentru ce. E o carte frumoasă.

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

"Cursa" de Dean Koontz, "Nimic nu e intamplator" de Dean Koontz, romanele lui John Saul, "Cimitirul animalelor" de Stephen King, "Christine" de Stephen King, "Interviu cu un vampir" de Anne Rice si "Vampirul Lestat" de Anne Rice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baltagul ai citit?

| anonima0101 a răspuns:

Domnisoara Cristina.

| Salu134 a răspuns:

Ar fi intereant sa citesti Domnul Trandafir de Mihail Sadoveanu

| Tanasa_Ana-Maria_2000 explică (pentru Salu134):

Am citit de 3 ori acea carte

| Jasonn99 a răspuns:

In genul cerut de tine recomand orice de Stephen King.Ai citit The Shining? Buna carte.

| Tanasa_Ana-Maria_2000 explică (pentru Jasonn99):

Am citit-o big grin buna cartea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jasonn99):

Cartea mea preferata.