| Snicker a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea gazda de stephenie meyer? Imi recomandati sa o citesc?big grin

7 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

N-am citit-o, dar avand in vedere cine a scris-o, putin probabil sa-mi placa.

| fadnox a răspuns:

Super, e mult mai buna decat amurg

| Hieer a răspuns:

E frumoasa...ti-o recomand big grinhappy

| cryssu2008 a răspuns:

Da iti recomand sa citesti aceasta carte. Un roman SF un imaginarul isi spune cuvantul, te va introduce intr-o altfel de lume, de ce nu o altfel de apocalipsawinking

| prodansergiu a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa o citesti deoarece poti invata multe lucruri interesante.

| Lexuca a răspuns:

Eu nu am citit-o. Dar din cate stiu Stephenie Meyer are carti intersante deci iti recomand sa o citesti. happy

| Ștefii06 a răspuns:

Da, e foarte frumoasă. Eu zic să o citești happy.
O zii bună :*.