| simona3272 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Jane Eyre de Charlotte Bronte? ...As vrea sa mi-o cumpar si nu stiu daca merita sau nu.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E superba, mi se pare cea mai buna carte reprezentanta a romantismului. E o mare scriitoare Charlotte Bronte happy

| andrei1237 a răspuns:

Este o carte foarte buna si interesanta.

| Duchess a răspuns:

E o carte clasica, detaliata dar foarte frumoasa. Cunosc persoane carora nu le-a placut din cauza ca le parea greoaie, dar mie mi-a placut enorm, o carte extraordinara pot spune.