| Deea_3705 a întrebat:

Cine a citit cartea "Citind Lolita in Teheran?" si ma poate ajuta si pe mine cu niste pareri va rog...

3 răspunsuri:
| Vicnz a răspuns:

Ciao, ce fel de pareri vrei? Tu ai citit cartea, ai vreo parere, sau vrei un fel de recenzie de la unii care au citit-o? Vrei pareri obiective sau subiective?

| Vicnz a răspuns:

Uite ca revin... am gasit niste recenzii foarte bune in engleza, te intereseaza?
Adica, sunt niste linkuri pe net, de la New York Times la The Guardian and so on! Cartea are cam 4 stele din 5 pe internet. Nu-mi trebuie nicio funda, daca nu te descurci cu engleza iti traduc cate ceva interesant despre carte, doar spune-mi exact ce vrei, te rog! Tu ai citit-o?

| Deea_3705 explică (pentru Vicnz):

Da ...am citit-o!