| AlexxMari23 a întrebat:

Buna,cine a citit Night School de C.J. Daugherty, imi puteti spune daca exista si partea a doua si daca da, ce se va intampla in continuare(un mic rezumat), cel mai rapit raspuns funda?

1 răspuns:
| irbis96 a răspuns:

Partea a 2a se numeste legacy. pe scurt, allie se intoarce la academie si isi continua viata ca student impreuna cu carter dar din cauza secretelor pe care el le are allie incepe sa se bazeze mai mult pe sylvain happy deci triunghiul amoros inca exista, cat despre poveste, well, read it! tongue