| buburutzaa a întrebat:

Buna cum pot strange mai multe voturi pe wattpad? stiu ca trebuie a fie buna...dar cum pot primi mai multe voturi si lecturi? Daca o scriu de exemplu in engleza strang mai multe voturi dar in romana de ce nu trang la fel de multe?

3 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Trebuie sa-ti faci reclama pe facebook/twitter etc.

| ssmecheru33 a răspuns:

Poţi face reclamă pe diferite site-uri sau poţi să scrii cât mai mult, mai detaliat şi mai frumoasă decât ai scris până acum. Dacă vrei, spune-mi cum te numeşti pe Wattpad şi îţi voi da şi eu voturi.

| buburutzaa explică (pentru ssmecheru33):

Poti sa imi dai link cu contul tau?