| IoanaAnghel24 a întrebat:

Buna! Daca am inceput sa scriu o carte, cui i-as putea cere o parere? Adica ar trebui sa ii dau mesaj unei persoane care scrie recenzii despre carti? Deocamdata am scris doar vreo 45 de pagini.

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

E o idee si asta, sa ii scrii cuiva care scrie recenzii. Sau poti intreba la o editura sau poti merge la o biblioteca mai mare (judeteana eventual) si sa te sfatuiesti cu cineva de acolo. La biblioteca ai putea gasi contacte ale unor scriitori locali sau sa discuti chiar cu personalul bibliotecii.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Termin-o si dupa aceea ceri pareri, fiindca de multe ori nu ajungi la punctul culminant si nu-ti place, pana nu dai de adevarata esenta a subiectului si te acapareaza.

| sierra1 a răspuns:

Profa ta de română ce zice?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pune în pdf, postează pe un blog al tău personal, și poți să îmi trimiți mie.
Am deja o carte publicată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu un publicist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Instagram sunt numeroase pagini care fix cu asta se ocupă. Am avut și eu când un astfel de cont. Mult noroc!