| Nicu999 a întrebat:

Buna,daca aveti un cont de scribd am nevoie de un fisier si nu am cam sa il obtin doar daca platesc 8 euro daca ma poate ajuta cineva sa il obtin. mersi

3 răspunsuri:
| sweetheart16 a răspuns:

Bună! ☺ Poți descărca un fișier de pe scribd dacă încarci un alt fișier. Eu așa procedez, e absolut gratis. Se ține cont de mărimea fișierului care vrei să îl descarci, cel pe care îl încarci trebuie să corespundă cât de cât ca dimensiune, dar îți vei da seama de asta dacă intri și încerci. Baftă!

| Nicu999 explică (pentru sweetheart16):

Fisierul ce vreau eu sa il descarc are aproape 100 de pagini nu-s. ce pot sa incarc de aceasta dimensiune

| J0B0MAT a răspuns (pentru Nicu999):

Nu trebuie să încarci de 100 de pagini.Trebuie să încarci un fişier care nu se mai află pe scribd.Îţi va apărea dacă e valid sau nu, dacă nu e, mai încerci altul.