| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunteți fanii seriei " Trei coroane întunecate" îmi puteți spune care dintre regine credeți că va câștiga? Eu speram să devină Jules regină și să nu se mai lupte celelalte trei.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Eu am citit primul volum cand a aparut la noi, iar de atunci n-am mai citit si celelalte volume, imi placea Arsinoe, deci da, Arsinoe vreau sa fie regina chiar daca nu stiu ce s-a intamplat in volumele pe care nu le-am citit happy

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Eu le-am citit pe primele trei și tot cu Arsinoe țin. Nu mai am răbdare până apare ultimul volum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă citești toate volumele aflii. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu habar n-ai despre ce vorbesc și răspunzi. Ultimul volum e în curs de scriere.