| Carabulea_Luminita_1998 a întrebat:

Buna dimineata am si eu nevoie de cineva care sa imi povesteasca corect tot ce stie despre ion si morometii am nevoie urgent de raspuns va rog mult dau funda imi trebuie pentru maine

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Nu mai bine le citești? Așa pricepi cel mai bine firul acțiunii la fiecare. Se merita, sunt niste romane super bune. Parerea mea happy

| Carabulea_Luminita_1998 explică (pentru GoldenZenith):

Stiu ca e bun de citita dar nu mai am incasa caietul de la scolala si imi trebuie la ceva ma ajuti pana la urma cu povestirile?

| Carabulea_Luminita_1998 explică (pentru GoldenZenith):

Stiu ca e mai bine sa le citesc dar nu le mai am prin casa de la scoala si am nevoie la ceva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu se fac lectii.Citeste regulile sitului mai intai.