| andreea1498 a întrebat:

Buna dimineata! Imi puteti recomanda niste carti pe care sa le pot descarca de pe net dar care sa nu fie scrise de autori romani. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

J.D Salinger - Catcher in the eye
Am inceput-o si eu de ceva timp si mi-a fost lene sa o termin, de altfel o poti downloada in format pdf, stiu asta pentru ca am facut la fel, biblioteca e prea departe

| OmuPajanjen a răspuns:

Pai,nu am link de descarcare, scrie si tu pe google cartiletonguerint si cersetor, Colt alb si singur pe llume(ultima e foarte frumoasa, citeste-o)