| Maria294387582 a întrebat:

Bună dimineața! Știți cumva vreun site online gratuit în limba română în care se găsesc cărți audio? Și încă ceva, îmi puteți face niște recomandări de cărți...nu știu ce să mai citesc, m-am gândit la seria "Alegerea", cum vi se pare?

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Dacă ești interesată de cărți audio îți recomand www.Lectura-audio.blogspot.ro sau www.cartiaudio.eu
Ce fel de cărți îți plac? Care este genul tău favorit? E greu să fac o recomandare dacă nu știu ce îți place. Încearcă să citești însă cărți de la autori cunoscuți precum Stephen King, Dean Koontz, Brandon Sanderson, Ken Follet, George R. R. Martin, etc, sunt sigur că o să-ți placă dacă nu i-ai citit deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Youtube. Nu gasesti carti audio de-alea de calitate gen audible sau librivox. Gasesti, dar platite...