| ale7 a întrebat:

Doresc sa comand 3 carti de pe site-ul elefant.ro si am o nelamurire : taxa de livrare se plateste pentru fiecare carte in parte sau platesc pentru o singura carte (pretul cartilor nedepsasind 100 de lei)?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Comandand toate cartile, pretul de livrare este pentru toate 3. poti cumpara si 15.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cumperi cate carti vrei intr-o singura livrare si platesti 6.5 lei sau 7 cat costa livrareaa.
pentru o singura livrare o singura taxa.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Ale! Vei achita o singura data contravaloarea taxei de livrare. De curiozitate, ce carti ti-ai comandat?

| ale7 explică (pentru Cameliapantiru):

Doresc sa imi comand volumele 8, 9, 10, 11, 12 din Vampirii sudului

| ale7 explică (pentru ale7):

Deocamdata 8,9 si 10. Tu le-ai citit?

| Cameliapantiru a răspuns (pentru ale7):

Nu, nu e genul de carti care sa-mi placa.