| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu o carte de psihologie, care ma poate invata sa socializez cu oamenii si sa ii inteleg, si cum sa cuceresc un baiat.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| daniel55y a răspuns:

O carte ar fi Psihologia familiei si a relatilor de cuplu iar alta carte psihologia comunicari si a grupurilor organizate. Acolo inveti cum sa comunici si tot. Le gasesti gratis pe liveregie! Succes! happy

2 răspunsuri:
| daniel55y a răspuns:

Psihologia familiei si a relatilor de cuplu si Psihologia comunicarii le gasesti pe liveregie gratis. happy