| Lacramioare a întrebat:

Eu acum citesc seria Născuţi din Ceaţă, și mă întrebam dacă știţi când sau dacă va apărea al patrulea volum în limba română din aceasta serie. În engleză știu că a apărut dar eu nu știu engleză.

Răspuns Câştigător
| IuliaChirila14 a răspuns:

Daca te mai intereseaza o poti cumpara de pe "LibrariaOnline.ro".

| Lacramioare explică (pentru IuliaChirila14):

Am observat cam acum o săptămână-două că a apărut volumul patru. Dacă nu vedeam cartea și îți citeam răspunsul mă interesam. Mersi oricum foarte mult pentru răspuns. Contează pentru mine.

1 răspuns: