| Clauditapisicuta a întrebat:

Buna eu mai am putin si termin cartea Violul de Sandra Brown n-am mai citit pana acum alte carti scrise de ea! Va rog sa-mi spuneti si alte carti scrise de Sandra Brown si care este preferata voastra!

Multumesc anticipat! Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Katherine3003 a răspuns:

Chiar si ingerii cad
Dragoste si datorie
Intimitatea dragistei
Fuga de celebritate.
Eu doar atatea am citit pana acum. Preferata mea e Fuga de celebritate.

7 răspunsuri:
| Lizzu a răspuns:

Http://www.ppx.ro/autori/sandra-brown
Ai aici toate cartile ei :)
Toate sunt superbe din punctul meu de vedere...

Nu pot alege o preferata.
Succes.

| snzpaul a răspuns:

Deadline, rainwater.

| Dilaa98 a răspuns:

Sandra Brown are nişte cărţi...mai mature să zicemwinking, nepotrivite pentru minori.
Cu toate astea, fără să ştiu despre ce e vorba, am citit o carte "Furtună în paradis", poate te interesează big grin

| claudinho18 a răspuns:

Paravanul de fum, Dilema.

| AnaMaria1612 a răspuns:

"Fuga de celebritate" si "Panza de paianjen" sunt foarte frumoase big grin

| alexandra555555 a răspuns:

"Tu esti tatal copilului meu"