| AmandaAda a întrebat:

Buna iarasi!
Vreau doar sa va intreb ceva...
Legata d "Mincinosii "de E. L. Lockhart.Unii spun ca este o lectura obligatorie si ca nu le-a placut. Mie personal, dupa descriere imi place, dar nu mai stiu ce sa cred. Ajutorrr! sad

Răspuns Câştigător
| Yssy12 a răspuns:

Mie cand nu imi place o carte nu o mai continui, sau o citesc pe sarite, iar cand imi place una nu ma mai opresc laughing Depinde de gusturi, poate sa iti placa, poate sa nu, de exemplu mie imi plac cartile de groaza tie poate nu, de asta zici ca e urata si mie imi place, intelegi tu laughing)
Bafta la citit happy

6 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Nu judeca o carte dupa coperta. :p

| AmandaAda explică (pentru Kenya):

Nu o judec, mie imi place coperta ei laughing, numai ca am auzit si chestii bune despre ea si rele. Sunt confuza si nu stiu ce sa mai cred. sad Tu ai citit-o? Daca da, ti-a placut sau nu?

| Kenya a răspuns:

Nu am citit-o. Dar am citit multe altele si mi-au placut chiar daca nu eram prea hotarata sa le citesc. Eu zic sa incerci happy

| AmandaAda explică (pentru Kenya):

O sa incerc. S[per sa-mi placa big grin.

| AmandaAda explică (pentru Yssy12):

Mersi,daca e de la editura Trei, poate o sa-mi placa happy

| Yssy12 a răspuns (pentru AmandaAda):

Mie cand nu imi place o carte nu o mai continui, sau o citesc pe sarite, iar cand imi place una nu ma mai opresc laughing Depinde de gusturi, poate sa iti placa, poate sa nu, de exemplu mie imi plac cartile de groaza tie poate nu, de asta zici ca e urata si mie imi place, intelegi tu laughing)
Bafta la citit happy

| Kenya a răspuns:

Si eu sper sa-ti placa. Sa imi spui rezultatul :*