| BadGirl000 a întrebat:

imi plac foarte mult cartile cu vampiri am citit Twilight, Vampiri sudului, seria True Blood dar nu mai stiu ce carti cu vampiri sa citesc as vrea cat mai multe pareri :X.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ValyOppa a răspuns:

Interviu cu un vampir si Vampirul Vittorio de Anne Rice!
Trebuie citite neaparat, sunt geniale

3 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Citeşte ceva mai bun.

| Cuniska a răspuns:

Incearca Academia vampirilor

| Iwishtoknow a răspuns:

Buna! Si eu sunt amatoare de carti cu vampirihappy Ti-as recomanda Jurnalele vampirilor 5 vol –Lisa J. Smith, Cartea pierduta a vrajitoarelor- Dakota Harkness si Casa Noptii :Semnul, Tradarea, Aleasa si altele de PC si Kristin Cast