| Segment a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva niște cărți bune? Aș vrea să fie contemporane, căci clasici am tot citit. De altfel, pot fi în orice categorie, dar să nu fie prea copilăroase, dacă se poate să fie young adults ar fi minunat.

Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parere de rau, iti sugerez sa ramai la clasici, literatura contemporana...mi-e greu sa-mi gasesc cuvintele. laughing

| Seroquel a răspuns:

Https://www.libris.ro/carti/beletristica

Cauta in primele 3-4 pagini pe acel site, are si prezentarea iar la unele potibsa le si rasfoiesti dacs scrie langa imagine rasfoieste.

Lectura placuta!