| denisaioanaa a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva carti bune?! Care sa merite tot timpul! PS: nu ma axez foarte mult pe cele de dragoste, as vrea unele psihologice! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Psihologice ar fi ''Gemenele" de Tessa de Loo, ''Angelologia" de Danielle Trussoni, ''Treisprezece ore'' de Deon Meyer, ''Obiecte ascutite" de Gillian Flynn si seria ''Micutele Mincinoase" de Sara Shepard. Nu stiu daca vor fi pe placul tau, dar mie mi-au placut foarte mult si sincer mi se par carti bune pe care le poti citi in orice zi vrei.