| mariaaaaaa32a a întrebat:

Imi puteti va rog cum s-a terminat povestea "Suge-o, Ramona"? Nu am cartea si chiar as vrea sa stiu cine a batut la usa lui Andrei la sfarsitul sezonului V de pe site si cum se termina toata povestea. Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mi se pare un titlu de rahat care ne spune cum e si cartea.

| mariaaaaaa32a explică (pentru T0T):

Ai citit cartea?laughing

| T0T a răspuns (pentru mariaaaaaa32a):

Nici nu am obosesc. Dupa asa titlu...E clar ca autorul a transmis ceva prin asta, si e clar ca nu ma vizeaza. E un rahat.

| mariaaaaaa32a explică (pentru T0T):

"nu judeca o carte dupa coperta"?

| T0T a răspuns (pentru mariaaaaaa32a):

Nu eu stiu in ce consta titlul. Titul este ceva reprezentativ. Autorul cand a pus titlul e clar ca nu s-a gandit la citittorii asemeni mie ci a vizat alt gen de oameni. Titlul intr-o opera are o importanta deosebita. Acesta o defineste intr-un fel.

| daassh a răspuns:

Unde ar mai fi distractia daca-ti povestim noi finalul, recomandarea mea, cumpara cartea nu o sa-ti para rau, crede-ma!

| mariaaaaaa32a explică (pentru daassh):

Pls, man c:

| daassh a răspuns (pentru mariaaaaaa32a):

Inca nu am ajuns la finalul ei, dar si daca as fi ajuns nu am sa-ti povestesc, nu mai are farmec ca toti care sunt interesati de carte sa dea un search pe google sa gasesca site-ul asta si sa afle finalul nu ar fi corect.

| Neo12 a răspuns:

Buna.
Poti întreba aici dacă nu găseşti informaţiile de care ai nevoie
https://www.facebook.com/groups/201508940053001/
https://www.facebook.com/groups/245691212266326/
Sper sa te ajute!
O duminica frumoasa!

| Andrei_Moldovan_1995 a răspuns:

Dupa 1 an de asteptare, raspunsul este...In sezonul V a batut la usa lui Andrei......Carmina happy Si povestea se incheie cu un screenshot de pe telefon tongue Si Andrei dupa finalul cartii nu o mai vedea pe Anemona niciodata.Na spoilere boss happy