| aryana1991 a întrebat:

In urma cu ceva ani am citit un superb roman de dragoste pe care as vrea sa il recitesc insa nu imi amintesc cum se numeste.Actiunea se desfasura pe vremea cavalerilor cand se faceau turnee si erau 2 familii care erau rivale si dusmance de secole.chiar se ucisesera intre ele, numele uneia era howgard haword ceva de genul. erau 2 frati si o sora iar de teama ca sora sa nu fie ucisa toti stiau ca e baiat iar ea se purta ca un baiat era omul care le dadea arme fratilor indragosteste de unul din familia rivala. si este castigata de acesta la un turneu iar ura se transforma in loveva rog cine stie despre ce carte vorbesc? funda

Răspuns Câştigător
| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Stiu despre care vorbesti, dar nu imi mai aduc aminte numele sad

| aryana1991 explică (pentru Mony_Nelly_1995):

Te rog cand iti amintesti spune-mi si mie

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aryana1991 explică:

Daca nu tii sa dai raspunsul abtine-te

| Crytek6 a răspuns:

Da-l dracu de roman de dragoste, citeste si tu ceva mai cult!

| Alin0001 a răspuns:

Mai intai rescrie intrebarea corect gramatical, sa inteleaga tot omu' ce tot spui acolo laughing

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Ti-am promis ca daca imi amintesc iti spun:Cartea se numeste Cucerirea si a fost scrisa de Jude Deveraux.

| aryana1991 explică (pentru Mony_Nelly_1995):

Asta este iti multumesc foarte mult

| Mony_Nelly_1995 a răspuns (pentru aryana1991):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.