| zoomumba a întrebat:

in urma cu ceva timp am vazut la o librarie o carte cu un titlu interesant pe care nu am cumparat-o, ea se intitula ceva de genul "intrebari ale adolescentelor (pentru mame cred)" sau ceva de genul. si avea o coperta mov cu ceva roz. stiti cumva cum se numeste exact sau daca puteti sa imi recomandati carti pe aceasta tema? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Galatan_Andrei_Ilie_1996 a răspuns:

Mai sunt carti precum sau poti sa mai cauti pe la anticariate sau librarii. Daca intrebi pe respectivul vanzator, cu siguranta iti va da ceea ce doresti! FUDA?

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Cauta pe google la imagini. incearca mai multe nume si o vei gasi