| Dariii13 a întrebat:

Buna lume! Am o problema. Astăzi am avut romană la scoala și doamna ne-a zis ca ne va asculta la lectura pe vacanța.Partea nașpa e ca eu nu am citit nimic și a zis ca ne va asculta peste 1-2 săptămâni. Vreau sa ma apuc sa citesc 1 carte sau 2. Ce cărți îmi recomandați? Va rog sa îmi sugerați cărți cu autori consacrați! Va reamintesc ca sunt in clasa a 6 a! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intreba-ti colegii in clasa si vezi care are ceva carti sa-ti imprumute.