| RobertPasca a întrebat:

luni este evaluare la limba romana pentru clasa a VIII-A. Si uni zic ca o sa fie usor, alti zic ca anul acesta o sa fie foarte greu. Alti zic, ca daca simularea a fost grea, atunci examenul va fi usor etc. Intrebarea mea este: De unde stiu?
Eu, din cate stiu, evaluarea poate fi random.

Răspuns Câştigător
| CryLulu a răspuns:

Nimeni nu stie, si eu am inteles ca anul asta o sa fie greu pentru ca anul trecut a fost usor, dar eu te sfatuiesc sa inveti si succes nu stie niciodata cum va fi!