| adinaq32 a întrebat:

Bună,m-am transferat în luna septembrie la un alt liceu,acum suntem in octombrie,am mers la contabilitate,de acolo m-au trimis la bibliotecar, unde mi s-a zis ca nu mai am dreptul la bursa pe luna octombrie, nu am nicio absenta, ce pot sa fac sa-mi iau bursa pe luna respectivă? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Drepturile tale trebuie sa le primesti din luna urmatoare inregistrarii tale (scrise).
Daca actele s-au facut si datat doar la inceputul lunii octombrie, atunci chiar nu ai dreptul.