| Roxalin_Roxalin_2000 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste carti? De ori ce tip vreau sa imi dezvolt cultura generala si sa imi fac o bibloteca frumoasa!

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Păi ce fel de cărți preferi?

| Roxalin_Roxalin_2000 explică (pentru anamariarot):

De toate tipurile am nevoie de ele ca sa nu mai stau pe net daca ai si ma poti ajuta vin sa le i-au :}}}}}

| CVane a răspuns:

Ferma Animalelor, 1984, Virusi arme si otel, Ciuma(camus), Minunata lume noua, Principele(Machiavelli), Fratii Karamazov.

| Roxalin_Roxalin_2000 explică (pentru CVane):

Daca le ai unde pot veni dupa ele ca nu doresc sa le citesc pe net vreau sa stau departata de net!

| CVane a răspuns (pentru Roxalin_Roxalin_2000):

Din pacate nu le am, le-am avut in format PDF... dar cred ca le poti gasi la biblioteca.

| Bunica69 a răspuns:

Astea sunt de dezvoltare personala

Puterea extraordinara a subconstientului tau - Joseph Murphy
Inteligenta emotionala - Daniel Goleman
Puterea Prezentului - Eckhart Tolle
Despre vise - Sigmund Freud

Cei trei muscheari si Dupa 20 de ani de Alexandre Dumas m-au captivat mult.