| anonimxenotome a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu site-uri cu cărti mai noi ieftine? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cele mai bune prețuri sunt in mall-uri sau hyper market (romane la 2, 4, 5 lei, reduse in draci)

| doctorandus a răspuns:

LibGen.

| Sn4k3 a răspuns:

Elefant, libris, carturesti, bookzone, cartepedia. Cand cumperi o carte, poti sa verifici pe toate sa vezi unde e mai ieftina si de asemenea mai poti cauta coduri de reducere.

| Werrich a răspuns:

Buna, pe Elefant.ro, Libris.ro sunt frecvent carti noi la promotie.

| NoisyLight a răspuns:

Toate librăriile online conțin și cărți mai noi ieftine.