| luoana5 a întrebat:

Bună! Mă poate ajuta cineva în privința cărții „Întâlnire cu Thomas Creswell", de Kerri Maniscalco? Nu o găsesc nicăieri, nici pdf, nici in bibliotecile online. Îmi poate trimite cineva un link unde o pot găsi?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Https://www.goodreads.com/book/show/45299375-nt-lnire-cu-thomas-cresswell

Fa-ti cont pe site si poti sa citesti.

| luoana5 explică (pentru raMLesS):

Multumesc pentru link, insa imi arata doar coperta si cate ceva despre autor, chiar daca mi-am creat cont. Imi poti spune cum sa procedez, te rog?

1 răspuns: