| nshsbuua a întrebat:

Bună! Peste cateva zile e ziua de nastere a celei mai bune prietene si doresc sa ii cumpar o carte, implineste 13 ani. Nu vreau titluri de carti pentru copii mici sau infantile va rog!
Ma puteti ajuta cu cateva titluri?

2 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Depinde f. mult de ce gusturi are. Mie, ca băiat, îmi plac mult cărțile de aventură și călătorii (Jules Verne), doar că ceea ce mie-mi place s-ar putea ca ea să deteste.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salutare! happy Îți recomand cartea "Puterea prezentului" de Eckhart Tollewinking Te va fascina! Funda? big grin