| ckdjckj a întrebat:

Buna,
Puteti sa imi spuneti ceva carti frumoase de pe Wattpad? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anothergirl22 a răspuns:

Iti recomand ''HAZARD" "JURNAL DE FAMILIE" "DRUMUL SPRE INIMA TA" "TRIPLU H VOLUMUL 1" "LADY MARA" "MICUTA BALERINA" "LIMITELE IUBIRII" "AVOCATUL APARARII" "IUBIRE DE SMARALD" "DANGEROUS ATTRACTION" "REBELA" "MA SCOTI DIN MINTI" "TRECUTUL UNUI DEMON". Cam astea imi vin in minte acum... Sper sa iti placa si sa te bucuri de ele! Eu le-am citit pe toate enumerate mai sus (in afara de ultima) si cred ca merita citite.

1 răspuns:
| BeeBia a răspuns:

♡ Dangerous Love 1. Obsession
♡ Prefă-te că mă iubești
♡ The One-Night Stand
Sunt preferatele mele de pe watpad.