| Readandbooks a întrebat:

Săptămâna viitoare este cel mai mare târg de carte din România,(în București)Bookfest.Nu am fost niciodata acolo si mă gândeam să mă duc anul acesta.As dori sa-mi raspundeti la urmatoarea întrebare:Cărțile sunt mai ieftine, mai scumpe sau la fel ca si in librarii? Vă rog să îmi răspundeți doar cei care ati fost! Vă multumesc mult!

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Eu zic doar atât. Dacă îți place să citești du-te, dacă nu, nu te du.