| carina890 a întrebat:

Bună! Scriu o carte si m-ar ajuta mult câteva păreri sincere despre cum vi se pare povestea până acum.Se numește BiaAnca si o puteți găsi pe wattpad.Vă mulțumesc anticipat tuturor! Chiar vă rog să-i acordați o șansă.Ar însemna enorm pentru mine.
Acesta este link-ul
https://www.wattpad.com/....../239368440

4 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Continuă să scrii cărți dacă asta îți place

| carina890 explică (pentru TheStrategist):

Mulțumesc mult pentru sfat! Nu prea știu cum să evaluez dacă ce am scris e bun de ceva ori nu, de asta m-ar ajuta cât mai multe păreri sincere

| youannoyingme a răspuns:

Frumos, contiuă!

| carina890 explică (pentru youannoyingme):

Bună! Iți mulțumesc mult că mi-ai citit povestea.O s-o continui desi trebuie să mi reintru într-un oarecare ritm ca să pot scrie consistent
Dacă mai ai și alte impresii, sunt nerăbdătoare să le aflu.