| Rax a întrebat:

cineva are cartea "Jocul continua" de Eduard Jurist s-o scaneze si s-o faca tip carte electronica pe net?

8 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

1) E ilegal.
2)E imoral
3)Mai e şi nesănătos să citeşti pe net.
4) Caută cartea la o bibliotecă sau cumpăr-o.

| Rax explică:

Cartile electronice nu sint ilegale, nu e carte imorala, nesanatos e sa stai ca tine sa mi citesti intrebareawinking

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Apropo ai scris gresit:Edward nu Eduard

| Rax explică (pentru stefaniaaaaaa):

Se numeste Eduard Jurist, am avut multe carti in adolescenta cu acest scriitor.

| Rax explică (pentru Rax):

Eduard Jurist (n. 22 februarie 1928, Chișinău, România) este un scriitor (de literatură pentru copii și proză science-fiction) și dramaturg român.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Mersi!