| Marjanovic_Alexandru_1998 a întrebat:

In jurul orelor 00 este teatru radio-fonic pe radio-rc. Stiti unde as putea sa gasesc cateva episoade audio pe internet?

4 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Antena satelor dau teatru radiofonic cauta programu si asculta

| Marjanovic_Alexandru_1998 explică (pentru BububucatorulBubycus):

Multumesc, dar eu m-am referit daca gasesc audio sa descarc de pe internet ca sa fie ale mele pe vecie. Ca radio pot asculta oricand, si in seara asta, deci?

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Caut si te indrum...nu te-ai exprimat cum trebuie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Salut, e plin Youtube-ul de Teatru Radiofonic (cauti singur, nu-ti mai las linkuri). Iei orice piesa vrei, copiezi link-ul, o convertesti in mp3 aici: https://www.onlinevideoconverter.com/mp3-converter apoi o poti descarca.