| Queenofpain19999 a întrebat:

Pentru clientii fideli ai librariei online Librarie.net : Stie cineva de ce uneori nu este afisata optiunea de a se realiza transportul prin Posta Romana? Nu de mult am primit o comanda prin posta si acum, cand voiam sa mai fac una, nu mai era o modalitate de transport. Credeti ca e ceva temporar? Pentru ca stiu ca mai fusese o perioada cand s-a intamplat astfel.
Multumesc oricum.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Si la mine face la fel, nu mereu apare comanda prin posta, adica ultima oara cand am intrat aparea, acum nu apare. Recomand sa treci pe libris.ro http://l.profitshare.ro/l/3780277